Hoofdsponsor:

Over de club

Bestuur

Voorzitter Peter Horsthuis peter.horsthuis@degranaet.nl tel. 0519 - 221909
Secretaris Janna Bierma janna.bierma@degranaet.nl
Penningmeester Jelly-An Grijpma jelly-an.grijpma@degranaet.nl
Afdeling Waterpolo Rixte Anjema
Afdeling Zwemmen Carolien Demes carolien.demes@degranaet.nl
Afdeling Zwemmen Linda Lap linda.lap@degranaet.nl
Kledingcommissie Momenteel vacant

Commissies

Technische Commissie Zwemmen (zwemmen@degranaet.nl)

Voorzitter Carolien Demes carolien.demes@degranaet.nl
Lid Linda Lap linda.lap@degranaet.nl
Lid Janine Horsthuis janine.horsthuis@degranaet.nl Contactpersoon naar trainers

Technische Commissie Waterpolo (waterpolo@degranaet.nl)

Voorzitter Rixte Anjema
Secretarissen Rutger van Dijk secretaris@degranaet.nl

Activiteitencommissie (activiteitencommissie@degranaet.nl)

Lid Marco Kraaijeveld
Lid Janna Bierma