Webmail Wachtwoord vergeten?

Bestuur


  Voorzitter

Peter Horsthuis
peter.horsthuis@degranaet.nl
tel. 0519 – 221909

 

Secretaris

Janna Bierma
janna.bierma@degranaet.nl

 

jelly ann Penningmeester

Jelly-An Grijpma
jelly-an.grijpma@degranaet.nl

 

 

OscarBathoorn(1) Afdeling Waterpolo

Oscar Bathoorn
oscar.bathoorn@degranaet.nl
tel. 06 13 01 28 89

 

carolien demes Afdeling Zwemmen

Carolien Demes
carolien.demes@degranaet.nl

 

LindavanderKooi Afdeling Zwemmen

Linda Lap
linda.lap@degranaet.nl

 

Kledingcommissie

Momenteel vacant

 

Ledenadministratie

Henke van der Heide
ledenadministratie@degranaet.nl

© Zwem- en Poloclub De Granaet Dokkum. Alle rechten voorbehouden.

18x21